PAYLAŞ

Fenerbahçe yeni bir seçime doğru gidiyor. Ama bu defa şartlar değişik. Bir tarafta daha başkan olmadan bir taraftar efsanesi haline gelen Ali Koç, diğer tarafta ise yaptıkları ve yapmadıklarıyla çokça eleştirilen ve Fenerbahçe tarihinin en fazla görevde kalan başkanı olan ancak sportif konularda özellikle futbolda başarısız olarak tanımlanan yaşayan efsane başkan Aziz Yıldırım. Bu defa şartlar farklı, durum çarpıcı ve alabildiğine heyecanlı.

Ali Koç Geliyor!

Fenerbahçe başkanlığına adaylığını koyan Ali Koç’u, Aziz Yıldırım’ın da kendisinden sonraki dönemde onu işaret etmesinden dolayı “her şey çok güzel olacak” diye düşündük bir ara. Ama kazın ayağı öyle değilmiş. Ali Koç’u işaret eden Aziz Yıldırım şimdi Ali Koç’a karşı adaylığını açıkladı. Ya da Ali Koç mu Aziz Yıldırım’a karşı demeliydim.

Ali Koç Geliyor

Benim bu olayı duyduğumda ilk tepkim şuydu! Ali Koç, eğer başkan olacağını garantilemese ve bir takım işaretler almamışsa asla adaylığını açıklamaz! Koç ailesinden biri bu soyadıyla böylesi bir büyük yapıda birtakım idealleri için ortaya çıkıyorsa onu alır!”

Ancak hiç de benim düşündüğüm gibi olmadı. Sanırım Ali Koç bu defa bir yarışa hem de çetin bir yarışa çekildi.

Büyük başkan Aziz Yıldırım artık çekilmeli. Hem de Ali Koç’un yararına çekilmeli. Daha önceden onu işaret eden bir başkan olarak çekilmeli.. Hatta onunla birlikte açıklamalı bunu. Aziz Yıldırım’ın Fenerbahçe sevgisini tartışmak aptallık olur. Ama artık gitmeli.

Ali Koç umuduna, Ali Koç karizmasına ve Ali Koç hayallerine ihtiyacı var bu taraftarın artık.

Benim hayallerime göre gelecek olan belli Ali Koç! Ama bana bir de gidecek olanların isimleri gerek!

Fenerbahçe kongre sonrası hadigitTV’de Yanlış Anlama serisindeki konuşmam. Abone olmayı unutmayın.. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here