PAYLAŞ

Gündem gündem üstüne binmeye devam ediyor. Gündeme dalıp, kendimizi bırakıp ufak ufak yüzelim diyorum ama bunları sadece yazıyla değil başta youtube üzerinden olmak üzere video içerikler ile yapacağımı da belirteyim.

Bedelli Askerlik Hasan Şaş ve Ahmet Kural ile Sıla Bir Yerde

Ne zaman? derseniz her zaman ki gibi “Pek yakında” demek zorundayım. Çünkü bu işler bu yoğunlukta çok da kolay olmuyor.

Bazı teknik imkansızlıklar da cabası. Sabitfikirler bünyesinde barındırdığımız hadigit.com, seyahat ve kendine özgü bir youtube kanalı olma macerasından çıkıp farklı bir yol çizmeye başladı. Seyahat konularına lifestyle çizgisinin moda, güzellik boyutlarını sürtünüp yol alıyor. Bu nedenle hadigitTV macerası bu isimle son bulmuş oldu. Video kanalının ismi değişecek ya da belki sadece benim ismimle devam edecek. Bakalım..

Neyse ben bir kaç cümle ile üzerinden geçmeyi düşündüğüm gündem denilen karmakarışık yoğunluğa başlayayım.

Geçenlerde neler oldu neler di mi? Aslına bakarsanız sanırım önümüzdeki hafta çoğunu hatırlamayız ama şu için bizi çok meşgul ediyor.

Ahmet Kural’a da Sıla’ya da..

Örneğin şu Ahmet KuralSıla olayı fena oturdu baş köşeye.

Ne kadar da açız böyle konulara! Kendini sosyal medyada bir b.k sanan bir dolu insan saçmalayıp “şiddet” denilen sarmalı Sıla ve Ahmet Kural üzerine indirgedi.

Duyduğu an yargısız infaz yapan güruh öyle sevimsiz ve öyle hadsiz ki, işte asıl bunlardan dolayı bu ülkenin geleceğine olan umudum en alt seviyelere iniyor. Ama anlayana..

Onlar bu yazıyı da okusalar bir kulaktan girip diğerinden çıkacak öyle bön bön bakacak ve “Ahmet Kural filmlerine de gülmüyorum zaten!” falan sığlığına geri dönecek.

Bedelli Askerlik Hasan Şaş ve Ahmet Kural ile Sıla Bir Yerde

Hasan Şaş Kütlesi

Ülkede yaşayan futbolseverlerle GalatasarayFenerbahçe derbisinin dünyanın en büyük derbilerinden olduğuna kendimizi inandırdığımızdan olsa gerek, saçma bir heyecan yaratmaya devam ediyoruz.

Derken bir saçmalık da 2-2 biten oyunun ardından birbirlerini boğazlayan futbolcu, takım görevlisi ve teknik kadrodan geldi. Evet teknik kadro diyorum çünkü Hasan Şaş diye çağırılan bir kütle, her nasılsa Galatasaray takımının teknik kadrosunda yer almış ve rakip takım oyuncularının gözlerini oymaya çalışıyordu.

Bu konuda daha fazla bir şey söylemeden şu “Ben aslında bugüne kadar hakemler hakkında konuşmadım ama…” diye başlayan vasıfsız, her nasılsa para kazanmayı becerebilmiş insanlara bırakıyorum -kendinden bir tık daha vasıfsız olan kütleye haddini bildirmeyi!!-

Hasan Şaş

Bedellinin Bedeli 

Bedelli Askerlik konusunda bugüne kadar çok yazıldı ve çizildi. Diyecek neredeyse hiçbir şey kalmadı. (Kalsa da onlar denemiyor ya neyse..)

Ben de bir şey diyecek değilim. Sadece dikkatimi çeken bir haber okudum. Aslında haberi okumadım çünkü haber denilen şeyin ne olduğuna dair olan bilgilerimin içine edildi! Bir başlık diyelim sadece. Şöyle yazıyordu “Bedelli Askerlik İçin Başvurular Bir Gün Daha Uzatıldı” ve haberin görseli 100 TL’lik banknot. Ha bir de haber “ekonomi” kategorisinde yer alıyordu. Ne garip değil mi?

Bedelli Askerlik Hasan Şaş ve Ahmet Kural ile Sıla Bir Yerde

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here