PAYLAŞ

Bumerang ödülleri gerçekleştirildi. Son dem de söylenmesi gereken öyle çok şey varken, zamana acımak gerektiğine inanarak çok fazla söyleyecek bir şey yok diyerek bumerang ödülleri sürecinden bahsetmek istiyorum.

Bumerang Ödülleri’nde Çirkin Bir Süreç

Dört sene boyunca büyük bir emek, büyük bir göz nuru, yüzlerce saat zaman vererek oluşturduğum www.kesfet.tv sitesine bir sanal saldırı yapıldı. Sebebi de Türkiye’nin en bloglarını seçecek olan bir yarışma da son 10 site arasında bulunmaktan kaynaklanıyor. Bunun olacağını bilseydim bugünden alın o ödülü bir taraflarınızda saklayın diyebilirdim. Ancak tabii ki normal insanlarla eğlenceli bir organizasyon da yer aldığımı düşündüğümden aklıma bile gelmemişti bu. Ancak çiğ bir oluşum için copy-paste içeriklerle bir halt yediklerini sanan bir takım mahlukat, kendilerine ait sunamadıkları içerikleri, başkalarının yeteneklerini ve emeklerini hiçe sayarak en çirkin ahlaksızlığı başarı sayıyor.

Bumerang Ödülleri

Bumerang ödülleri 2014 en çalışkan site adayı www.kesfet.tv bundan sonra hiç bir oluşum içinde yer almadan, yarışmalardan uzak durarak ve yaratılma sebeplerini anlayamadığım pisliklerden uzak durarak kendi en çalışkanlığını, en kaliteli içeriğini dostlarıyla paylaşmaya devam edecek. Bumerang ödülleri ise artık umurum da bile olmayacak. Bumerang Ödülleri 2014 “yaşadıklarımdan dolayı bana” sadece çirkinlikleri hatırlatacak. ( Dostlarım olan, başarılı olan, iyi niyetli bloggerları tamamen ayrı tutarak, canı gönülden tebrik ediyor ve başarılar diliyorum. )

İyi bir gezgin olmak “yürek” ister. Onca yeri gezip kendine bir dünya görüşü açacağına, arkasında izler bırakan beceriksiz birkaç hacker özentisi ile beraber olmayı seçiyorsa onu Allaha havale etmekten başka bir seçenek kalmıyor bana da. Bu arada işin hukuki kısmını da başlattığımı özellikle eklemek istiyorum.

Not : Yazıyı hiçbir yere çekmeyin, yazı tüm içeriği ile www.kesfet.tv dolayısıyla benim yaşadığım süreci anlatmaktadır. Kurumlar ve değerli olan dostlarımla ilgisi yoktur. Bu arada, nedense içimden bir ses o pisliğin bu yazıyı da okuduğunu söylüyor!

5 YORUMLAR

  1. İşler, şerefli veya şerefsiz diye ayrılmazlar. Yapılışlarındaki maksada göre şerefli veya şerefsiz olurlar. Tıpkı bu işleri yapan insanlar gibi. İnşallah yazıyı da bu yorumu da okurlar 🙂

  2. Hem olumsuz maksadı taşıyıp hem de şeref beklemenin anlamsızlığı gibi. Okurlar, okuyacaklar ve hatta okumuşlardır.. desteğine ve yorumuna teşekkürler Özgür..

  3. Büyük bir ilgi ve beğeni ile takip ettiğimiz kesfet.tv’nin başına gelenleri hayretle okuduk ve üzüldük. Siz bizim gözümüzde ve gönlümüzde birincisinizdir…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here