PAYLAŞ

Sonunda merakla beklenen ve büyük usta, unutulmaz isim Lefter Küçükandonyadis’im ismini taşıyan Süper Lig’in yeni sezonu başladı. Ligin bu sene en merakla beklenen takımı -her şeyden önce- başkan değişikliği nedeniyle tabii ki Fenerbahçe.

Fenerbahçe, ligin ilk haftasında -şampiyonlukta iddialı takımların- ilk hafta karşılaşmak istemeyeceği bir rakip ile, Bursaspor ile kozlarını paylaştı.

Fenerbahçe’nin geçen sezon ile kıyaslandığında müthiş bir oyun sergilediğini söylesek burada garip kaçmaz! Ancak Fenerbahçe’yi beğendin mi diye sorsanız, cevabım kesinlikle “hayır”

Fenerbahçe'ye Zaman Gerekiyor

Fenerbahçe’ye Zaman Gerekiyor

Şimdi diyeceksiniz ki “Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu”. Ama benim buna cevabım cümlemde saklı zaten! Dedim ki “geçen sezon ile kıyaslandığında” işte sır burada.

Fenerbahçe için Benfica maçından sonra oynadığı ikinci resmi karşılaşması da kolay değildi. Üstelik Salı günü yani bugün bir de Benfica ile Portekiz’de 1-0 kaybettiği maçın rövanşında Şampiyonlar Ligi PlayOff turuna kalmak için karşı karşıya gelecek. (Bana sorarsanız kalpler beraber ama turu Benfica geçer) Bu nedenle zorlu sayılabilecek, hatta içinde bulundukları durum ve dönem nedeniyle en zor sınavlar geride kalmış olacak.

Fenerbahçe’ye biraz zaman gerekiyor. Bu sürede bütün maçlarını kazansa bile zaman gerekiyor. Bu zaman sandığımızdan uzun olsa da..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here